SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Novoročný príhovor.

 01.01.2023

Dovoľte mi, aby som sa Vám prihovoril dnes, v tento slávnostný deň, prvý deň v roku 2023. Rok, ktorý sme práve prežili, zostane tak ako aj iné roky už len spomienkou.

V prvom rade by som sa chcel poďakovať  za každý Váš hlas v komunálnych voľbách a za každý úprimne ďakujem. Počet získaných hlasov, prejav Vašej dôvery ma zaväzuje a vnímam ju s pokorou  a zodpovednosťou.

Začíname nový rok. A ako to už na začiatku nového roku býva, každý si dávame nové predsavzatia. Meníme sny, túžby, názory, požiadavky na život. Neviem čo nás v tejto ťažkej dobe ešte čaká. Chcem Vás ale povzbudiť. Snažme sa byť lepšími a jeden k druhému tolerantnejšími, lebo len tak môže byť nový rok 2023 lepší. Chcem sa  poďakovať Vám všetkým, ktorí ste sa v uplynulom roku akýmkoľvek spôsobom pričinili k tomu, aby bol život v našej obci krajší a lepší. Ďakujem za Vaše návrhy, pripomienky ale aj slová kritiky.

Na prahu nového roku by som sa rád poďakoval za spoluprácu poslancom obecného zastupiteľstva, zamestnancom obecného úradu, pracovníkom aktivačných prác.

Milí spoluobčania,

do nadchádzajúceho nového roku 2023 Vám v mene svojom, ako aj v mene poslancov obecného zastupiteľstva  prajem veľa síl a šťastia v každodennom živote. Prijmite prosím aj želanie pevného zdravia, vzájomného pokoja, harmónie a zlepšenia medziľudských vzťahov. Nech Vám prinášajú radosť a šťastie Vaše deti a nech sa dlho môžete tešiť z prítomnosti Vašich najbližších. Rozdávajme okolo seba dobrú náladu, usilujme sa prekonať zlo dobrom a ceňme si to, čo má naozaj skutočnú ľudskú hodnotu.

                               Šťastný, spokojný a úspešný NOVÝ ROK 2023 !!!

                                                                            Richard Kurec

                                                                              starosta obce


Zoznam aktualít: